O nas

Aromatique to jeden z największych producentów w Polsce, który komponuje oryginalne i trwałe zapachy. Naszym klientom oferujemy szeroką gamę produktów: naturalnych olejków eterycznych, wosków i dyfuzorów zapachowych. Nasza firma dąży do tego, by produkty zapachowe charakteryzowały się wysoką jakością oraz funkcjonalnością. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się zaproponować rozwiązania najbliższe jego oczekiwaniom i potrzebom, dlatego też jesteśmy otwarci na nowe pomysły i nie boimy się innowacyjnych rozwiązań.

Doświadczenie

Jesteśmy obecni na polskim rynku nieprzerwanie od 4 lat. Tworzymy wyselekcjonowane zapachy, co potwierdza 18 lat doświadczenia. Nieustannie realizujemy projekty, dzięki którym pogłębiamy i uzupełniamy wiedzę naszej firmy oraz otoczenia w jakim działają nasi klienci. Jesteśmy zawsze otwarci na świat, więc bardzo szeroko współpracujemy: z Niemcami, Francją, Hiszpanią, Słowacją, Bośnią, Ukrainą, Anglią i Chorwacją.

Jakość

Elementem naszej recepty na sukces jest tworzenie wysokiej jakości produktów. Nasze olejki, woski i dyfuzory powstają wyłącznie z naturalnych surowców, zgodnie z prawdziwą sztuką perfumiarstwa. Starannie dobieramy surowce naturalne, które poddajemy wnikliwej i subtelnej kontroli jakości. Uzyskiwanymi efektami potrafimy pozytywnie zaskoczyć naszych klientów a nawet samych siebie.

Własne receptury

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu zapachów. Posiadamy własne receptury kreowania nut zapachowych. Dzięki ogromowi wyobraźni, starannie selekcjonujemy zapachy przed dotarciem do odbiorcy. Tworzenie zapachów jest dla nas sztuką, wraz z kroplą zapachu przekazujemy odbiorcy swoją wrażliwość i profesjonalizm.

Jesteśmy eko!

Nasze produkty są ekologiczne, dlatego dostępne u nas olejki i woski powstają w większości na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych.

Kontakt

Chcesz z nami omówić swój zapach, produkt?

Z przyjemnością Ci pomożemy...

Strona jest w trakcie przebudowy. Przepraszamy za utrudnienia